Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 05.01.2017 18:21 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Formlabs w Polsce

Firma Formlabs ustanowiła firmę CadXpert autoryzowanym dystrybutorem swoich produktów w Polsce.

Współpraca będzie dotyczyć promowania i sprzedaży pełnego portfolio produktów firmy Formlabs, rozbudowy kanału sprzedaży, autoryzowanego serwisu obejmującego pełne wsparcie techniczne użytkowników oraz opiekę gwarancyjna i pogwarancyjną. Formlabs jest producentem zaawansowanej technologicznie drukarki 3D klasy desktop, zdobywcy tytułu najlepszej drukarki 3D drukującej w technologii SLA – Formlabs Form 2.

Dotychczas w Polsce nie było autoryzowanego dystrybutora firmy Formlabs. Mimo że w niektórych sklepach internetowych można było dokonać zakupu jej produktów, nie był to autoryzowany kanał sprzedaży. Taki stan rzeczy powodował, że wielu klientów przekonanych do urządzenia rezygnowało z jego zakupu. Przyczyną był brak dostępu do autoryzowanego serwisu, opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej oraz wsparcia technicznego w języku polskim. Również długi czas oczekiwania na zamówione materiały i akcesoria zniechęcał potencjalnych nabywców.

Uruchomienie przez przedsiębiorstwo Formlabs oficjalnego kanału sprzedaży w Polsce stanowi kolejny krok rozwoju w naszej części Europy. Od tej pory krakowska firma CadXpert ma zapewniać kompletną obsługę sprzedażową i opiekę posprzedażną. Otwarcie magazynu w Polsce umożliwia otrzymanie zamówionych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych oraz niezbędnych akcesoriów już w następnym dniu roboczym. CadXpert otwiera również jedyne w Polsce centrum serwisowe Formlabs z wykwalifikowaną przez producenta kadrą pracowników.

Dzięki szerokiej gamie żywic urządzenie Formlabs Form 2 znajduje zastosowanie m.in. w firmach z branży jubilerskiej, mechaniki precyzyjnej czy dentystycznej. Różnorodność materiałów o odmiennych właściwości fizycznych i mechanicznych umożliwia wykonywanie prototypów, modeli koncepcyjnych oraz funkcjonalnych dla najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.