Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 02.01.2017 09:49 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Noworoczna promocja Ebookpoint.pl

Księgarnia internetowa Ebookpoint.pl uruchomiła kolejną noworoczną promocję na książki elektroniczne i dźwiękowe. To doskonała okazja do nabycia wielu tytułów w bardzo korzystnych cenach.

W ramach piątej już tego rodzaju akcji kupić można ponad 9000 (!) ebooków i 600 audiobooków różnych wydawnictw, w tym ponad ponad 2700 książek wydanych staraniem Grupy Wydawniczej Helion, których nie da się znaleźć nigdzie indziej. Należą do nich również liczne tytuły o tematyce technicznej, a wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługują oczywiście książki dotyczące systemów CAD. Należą do nich np.:

Ceny książek są bardzo mocno obniżone i wynoszą 6,90, 9,90, 14,90 lub 19,90 zł, co w praktyce oznacza zniżki na poziomie nawet 85%! Promocja jest ograniczona czasowo – potrwa zaledwie 48 godzin (dziś i jutro), więc warto się pospieszyć.

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na stronach księgarni.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.