Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 27.12.2016 12:32 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Czyszczenie magazynów na Helion.pl

Księgarnia internetowa Helion.pl czyści magazyny po świętach! Dzięki temu można kupić sporo ciekawych książek z 25% rabatem.

Promocją objęta jest cała oferta GW Helion, w tym również szereg tytułów poświęconych tematyce CAD. W ramach oferty o 25% taniej można nabyć m.in. książki dotyczące AutoCAD-a, CATII, SolidWorksa, Inventora, ArchiCAD-a i Edgecama. Promocja obejmuje zarówno tradycyjne publikacje drukowane, jak również ebooki i wideokursy.

Oferta obowiązuje od dziś do końca roku, tj. do 31 grudnia 2016 włącznie, ale nie łączy się z innymi rabatami ani kuponami rabatowymi. Szczegóły na jej temat można poznać na stronach księgarni.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.