Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 10.10.2016 11:15 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Ares Commander w Polsce

Na polski rynek trafiło oprogramowanie Ares Commander produkowane przez niemiecką firmę Graebert. Rozwiązanie znalazło się w ofercie znanej wcześniej z usług druku trójwymiarowego spółki 3D Designers.

Ares Commander to wykorzystujące format DWG oprogramowanie CAD, którego użytkownicy mogą korzystać z ponad 150 funkcji umożliwiających przeglądanie i edycję plików. Aplikacja pozwala między innymi zarządzać współrzędnymi kątami oraz odległościami, a także skalować opisy i komentarze oraz dodawać do rysunków teksty i grafiki rastrowe. Program działa pod kontrolą systemów operacyjnych Windows, Mac OS X oraz Linux i ma polską wersję językową.

Aplikacji komputerowej towarzyszy mobilna wersja programu o nazwie Ares Touch, która działa na urządzeniach z systemem Android i zapewnia dostęp do podstawowych funkcji oprogramowania bez konieczności dokupowania dodatkowej licencji.

Możliwości rozwiązania Ares zostały przedstawione w materiałach wideo zamieszczonych przez producenta w serwisie YouTube.

Na internetowej stronie polskiego sprzedawcy programu dostępna jest darmowa testowa wersja programu, dzięki której można poznać jego możliwości.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.