Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 03.04.2013 12:13 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Cad-Mech oferuje druk 3D

Firma Cad-Mech rozszerzyła swoją ofertę o usługi drukowania fizycznych modeli 3D, które są w pełni zgodne z obiektem zamodelowanym w komputerowym programie przestrzennym. Przedsiębiorstwo oferuje możliwość wydruku przy użyciu kilku różnych technologii.

W prototypowni firmy istnieje możliwość budowy prototypów z materiałów takich, jak ABS i PLA, żywica epoksydowa, poliamid, polimery światłoutwardzalne oraz wosk, a także przy użyciu następujących technologii: SLS, SLA, MJM, FDM i FTI. Nowością jest wprowadzenie do oferty usługi odlewania próżniowego (vacuum casting).

Koszt wydruku elementu wyceniany jest na podstawie otrzymanego od klienta pliku w formacie STL. Usługi realizowane są w ciągu 5-7 dni z najwyższą możliwą do osiągnięcia jakością. Firma oferuje kompleksowe podejście do projektów, obejmujące wszystkie etapy pracy – od pomysłu, poprzez skan 3D lub projekt techniczny, po wykonanie prototypów 3D.

Więcej informacji na temat oferty przedsiębiorstwa można znaleźć w jego serwisie WWW.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.