Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 29.04.2010 13:44 | brak komentarzy

APLIKOM Inventor aCADemia dla konstruktorów mechaników

Rusza kolejna edycja niezwykle popularnego na rynku inżynierskim cyklu internetowych, interaktywnych prezentacji przygotowanych przez ekspertów z firmy APLIKOM
Od 6 maja do 3 czerwca br. eksperci z APLIKOM-u będą prowadzili zdalnie praktyczne pokazy wykorzystania oprogramowania Autodesk Inventor 2011. Każda prezentacja powtarzana będzie trzykrotnie, w różnych dniach. Dzięki najnowszej technologii do dwustronnej komunikacji on-line można skorzystać z wirtualnej prezentacji, nie ruszając się od własnego komputera. Uczestnicy na ekranie własnego komputera poznają możliwości oprogramowania Inventor 2011, a także zobaczą, jak wykorzystywać narzędzia, żeby projektować w nowoczesny sposób. Tematy prezentacji: - Projektowanie form wtryskowych w Autodesk Inventor Tooling 2011 - Projektowanie i obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji ramowych w Autodesk Inventor 2011 - Projektowanie części z blachy w Autodesk Inventor 2011 - Narzędzia obliczeniowe dostępne w oprogramowaniu Autodesk Inventor 2011 - Parametryzacja w Autodesk Inventor 2011 - Modelowanie części z zastosowaniem powierzchni w Autodesk Inventor 2011 - Autodesk Inventor 2011 - przegląd nowości Udział w prezentacjach APLIKOM aCADemia jest bezpłatny. Bliższe informacje, harmonogram prezentacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronach firmy.

Strona www: http://www.aplikom.com.pl
Email: anna_milewska@aplikom.com.pl
Autor: Aplikom (red. ŁS)
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.