Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 22.04.2010 16:00 | brak komentarzy

Nowinki dotyczące Rhino

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się kilka interesujących informacji związanych z dodatkami rozszerzającymi możliwości oprogramowania Rhinoceros. Oto one
Najpierw dotarły do nas wieści o opracowaniu przez rosyjski LEDAS edycji 1.1 wtyczki RhinoAssembly, której zadaniem jest ułatwienie tworzenie złożeń i przeprowadzania symulacji ruchu bezpośrednio w środowisku Rhino. Kilka dni później na stronach znanej z licznych narzędzi dla użytkowników programu, katalońskiej firmy TDM Solutions znaleźliśmy wiadomość o aktualizacji rozwiązania RhinoGold Render Studio 1.1 for Brazil przeznaczonego dla projektantów biżuterii. Wreszcie na blogu poświęconym nowościom na temat Rhino pojawiła się informacja o nowym pluginie DentalShaper umożliwiającym importowanie modeli wykorzystywanych w stomatologii i opracowanych za pomocą różnych środowisk CAD. Więcej szczegółów o poszczególnych rozwiązaniach można znaleźć na stronach ich producentów.

Strona www: http://www.rhino3d.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl