Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 16.04.2010 01:05 | brak komentarzy

Cloud Decimator dla AutoCAD-a 2011

VirtualGrid poinformowało o opracowaniu rozwiązania Cloud Decimator w wersji współpracującej ze środowiskiem AutoCAD 2011. Wtyczka jest już dostępna w sieci sprzedaży producenta
Plugin oferujący możliwości oprogramowania VRMesh pozwala na sprawne i wydajne przetwarzanie chmur punktów użytkownikom aplikacji Autodesku i przygotowywanie w nim wizualizacji zeskanowanych modeli. Narzędzie umożliwia znaczną redukcję rozmiarów chmur bez utraty dokładności danych, przez co możliwe jest przyspieszenie operacji edycyjnych i skrócenie czasu pracy w AutoCAD-zie. Cloud Decimator oferuje też funkcje odszumiania i upraszczania chmur przy zapewnieniu należytej ich gęstości w miejscach, w których jest to konieczne. Pozwala też na automatycznie usuwanie powtarzających się punktów i prezentację wysokości za pomocą map kolorów. Narzędzie wykorzystuje możliwości nowoczesnych systemów wielordzeniowych i działa w środowiskach 32- oraz 64-bitowych. Wtyczka jest dostępna za niecałe 500 dolarów, a jej 30-dniową wersję próbną można pobrać ze stron producenta.

Strona www: http://www.vrmesh.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.