Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 20.04.2010 00:12 | brak komentarzy

Testowy SmartCAM 17.0

Firma SmartCAMcnc zapowiedziała wydanie nowej testowej wersji oprogramowania SmartCAM. Środowisko doczeka się tym samym wstępnej edycji o numerze 17 i sporej dawki nowych możliwości
Należą do nich między innymi rozszerzenia funkcji związanych z frezowaniem, a zwłaszcza z obróbką zgrubną i tworzeniem gniazd. Poprawiono również możliwości generowania raportów przeznaczonych do publikacji w internecie, drukowaniem i eksportowaniem plików graficznych oraz trybami prezentowania danych na ekranie komputera. Zmian i nowości doczekały się właściwie wszystkie moduły tworzące środowisko SmartCAM, dlatego nie sposób nawet w skrócie wymienić wszystkich modyfikacji wprowadzonych w jego wersji 17. Po dalsze szczegóły odsyłamy bezpośrednio do stron producenta.

Strona www: http://www.smartcamcnc.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.