Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 20.04.2010 00:12 | brak komentarzy

Jest nowy Civil!

Na blogu poświęconym oprogramowaniu Civil 3D pojawiła się dzisiaj informacja o oficjalnym rozpoczęciu dystrybucji nowej wersji środowiska. Edycja 2011 jeszcze dziś trafi do pierwszych użytkowników
Pierwszymi, którzy będą mogli cieszyć się programem, są oczywiście klienci posiadający ważną umowę subskrypcyjną. Mogą oni już teraz zalogować się w Subscription Center i bez problemu pobrać wersję 2011. Nie wiemy jeszcze, kiedy aplikacja trafi do nowych klientów, ani kiedy rozpocznie się oficjalna dystrybucja w Polsce, powinno jednak nastąpić to już niebawem. Więcej informacji na temat oprogramowania Civil 3D 2011 można znaleźć na stronach Autodesku oraz na wspomnianym blogu, którego adres zamieszczamy poniżej.

Strona www: http://beingcivil.typepad.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl