Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 22.04.2010 11:22 | brak komentarzy

Szkolenia z obsługi programów AutoCAD Inventor i Autodesk Alias Studio

26 kwietnia 2010 rusza cykl szkoleń online z programów AutoCAD Inventor oraz Autodesk Alias. Firma Budikom zaprasza projektantów, inżynierów oraz konstruktorów branży mechanicznej i samochodowej chcących usprawnić swoją pracę
Pierwsza część internetowego seminarium odbędzie się w godzinach od 10.00 do 11.00 i poświęcona będzie tematowi: "Praca z AutoCAD Inventor nie jest trudna - podstawy projektowania". Omówione zostaną podczas niej następujące zagadnienia: - Podstawowe informacje na temat poruszania się w środowisku Autodesk Inventor. - Zapoznanie się z interfejsem oraz sposobem pracy z plikami. - Podstawowe informacje na temat szkicowania i modelowania części. W godzinach od 14.00 do 15.00 zostanie z kolei omówiony temat: "Proces projektowania plastikowych elementów fotela samochodowego w programie Autodesk Alias". Poruszone będą tu następujące kwestie: - Prezentacja możliwości oprogramowania Autodesk Alias Automotive w zakresie projektowania koncepcyjnego. - Modelowania powierzchni elementów plastikowych fotela samochodowego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie (pod nr tel. 61 830-16-77) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: alicja.patra@budikom.pl).

Strona www: http://www.budikom.pl
Email: alicja.patra@budikom.pl
Autor: BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania (red. ŁS)
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.