Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 27.04.2010 10:25 | brak komentarzy

Majowa konferencja Siemensa

25 maja bieżącego roku 2010 w warszawskich hotelu InterContinental odbędzie się konferencja zatytułowana "NX 7 - nowe wymiary produktywności". Impreza jest organizowana przez firmę Siemens PLM Software
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości CAD i CAM oferowane przez nową wersję oprogramowania NX. Jeden z bloków poświęcony będzie również problematyce zarządzania narzędziownią i narzędziami. Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że specjalnym gościem konferencji ma być Steve Nevey pracujący dla Red Bull Technoloy, który opowie, w jaki sposób rozwiązania Siemens PLM Software są stosowane przy tworzeniu bolidów F1. Jego wystąpienie będzie oczywiście tłumaczone na język polski. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na temat konferencji, w tym szczegółową agendę, można znaleźć na stronie o podanym niżej adresie.

Strona www: http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/about_us/events_webinars/NX7launch.cfm
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.