Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 27.04.2010 10:25 | brak komentarzy

Objazdowe PROCAD EXPO

Z firmy PROCAD dotarły do nas wieści na temat tegorocznej edycji imprezy przeznaczonej dla użytkowników rozwiązań CAD. Co ciekawe, PROCAD EXPO ma mieć tym razem charakter imprezy objazdowej
PROCAD EXPO 2010 zawita do pięciu dużych miast Polski i odbędzie się w dniach od 17 do 21 maja w kinach należących do sieci Multikino. Konferencja odwiedzi zatem w kolejnych dniach Warszawę, Zabrze, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Łącznie "okupowanych" ma być aż 11 sal kinowych i kilka tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawowej, a impreza będzie miała część konferencyjną, seminaryjną i warsztatową, które podzielone zostaną na poszczególne branże (architektura i budownictwo, mechanika i przemysł, infrastruktura i GIS, media i grafika 3D). Prezentowane podczas niej będą oczywiście najnowsze rozwiązania firmy Autodesk. W części nieoficjalnej ma się z kolei odbyć pokaz filmu 3D pod tytułem "Starcie Tytanów". Jak widać, 18. edycja PROCAD EXPO zapowiada się dość ciekawie, a jak zapewniają organizatorzy, już na imprezę zdążyło się już zarejestrować kilkaset osób. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza zamieszczonego na stronach organizatora.

Strona www: http://www.procad.pl
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.