Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 28.04.2010 09:17 | brak komentarzy

DS PLM FORUM 2010

Sezon spotkań użytkowników oprogramowania inżynierskiego zaczął się na dobre. W czerwcu interesującą konferencję organizuje w Krakowie firma Dassault Systemes
DS PLM FORUM 2010 to kolejna edycja imprezy organizowanej dla obecnych i potencjalnych klientów firmy z branży przemysłowej oraz ośrodków badawczych i edukacyjnych. Spotkanie odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca bieżącego roku w krakowskim hotelu Park Inn i będzie okazją do poznania dalekosiężnych planów Dassault Systemes oraz kluczowych informacji na temat aktualizacji oprogramowania oferowanego przez firmę. W trakcie forum będzie też można zapoznać się z interesującymi analizami przypadków i przyłączyć się do zespołu tworzącego wirtualny świat. Co ciekawe, na imprezie wystąpi Marek Kamiński, polski polarnik i eksplorator, który jako pierwszy człowiek samodzielnie zdobył obydwa bieguny Ziemi w ciągu jednego roku. Uczestnictwo w forum jest darmowe. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizator prosi wszystkich zainteresowanych udziałem o szybkie zarejestrowanie się za pośrednictwem internetowej strony spotkania.

Strona www: http://www.3ds.com/company/events/ds-plm-forum-2010-poland
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.