Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 29.04.2010 00:10 | brak komentarzy

Darmowa Medusa

Grupa CAD Schroer poinformowała o udostępnieniu bezpłatnej wersji oprogramowania MEDUSA4. Edycja Personal jest co prawda darmowa już od dawna dla użytkowników niekomercyjnych, teraz jednak mogą z niej legalnie korzystać również firmy
Propozycja CAD Schroer skierowana jest do przedsiębiorstw borykających się z problemami finansowymi, które mają zwykle związek z przedłużającą się na europejskich i amerykańskich rynkach recesją. Mogą one za darmo pobrać program i korzystać z niego w pełni legalnie do tworzenia dokumentacji technicznej, a jedynym kosztem, jaki będą musiały ponieść, będzie opłata za konwersję otrzymanych danych do postaci "komercyjnej". Konwersję tę przeprowadza się za pomocą internetowego serwisu producenta programu i nie jest to operacja szczególnie droga: za przetworzenie plików do postaci PDF trzeba zapłacić niecałe 3, a do DXF - niespełna 5 euro. Wygląda to na kolejny niezły pomysł na podtrzymanie biznesu w trudnych czasach i wydaje się atrakcyjną alternatywą dla kosztownych rozwiązań proponowanych przez innych producentów oprogramowania. Bezpłatne środowisko MEDUSA4 Personal w wersjach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows i Linux można znaleźć na internetowych stronach CAD Schroer.

Strona www: http://www.cad-schroer.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl