Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 30.04.2010 10:33 | brak komentarzy

Bridge Modeler TP

Na blogu poświęconym nowościom w Autodesk Labs pojawiła się wiadomość o udostępnieniu kolejnej wersji narzędzia Bridge Modeler wspomagającego projektowanie mostów w środowisku AutoCAD Civil 3D 2011
Ma ono zastąpić wycofane już z serwisu rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników AutoCAD Civil 3D 2010 i jak na razie jest dostępne jako Technology Preview. Program umożliwia "generowanie mostów" wykorzystywanych w środowisku AutoCAD Civil 3D na podstawie modeli opracowanych za pomocą aplikacji Revit i obiecuje całkiem interesujące możliwości. Rozwiązanie Bridge Modeler Technology Preview jest już dostępne za darmo na stronach Autodesk Labs. Można z niego korzystać do 1 maja 2011.

Strona www: http://labs.blogs.com/its_alive_in_the_lab/2010/04/bridge-modeler-for-civil-3d-available-once-again.html
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.