Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 24.04.2010 23:08 | brak komentarzy

KOMPAS-3D w AVTOVAZ

Znana rosyjska firma z branży motoryzacyjnej - AVTOVAZ - poinformowała, że do projektowania samochodów wykorzystuje oprogramowanie KOMPAS-3D
Współpraca znanego rosyjskiego wytwórcy samochodów AVTOVAZ z firmą ASCON, producentem oprogramowania KOMPAS-3D, rozpoczęła się już w roku 1997. Inżynierowie i projektanci z AVTOVAZ po serii intensywnych testów programu stwierdzili, że KOMPAS-3D spełnia wszystkie wymagania projektantów i technologów. Program stanowi bardzo pomocne i cenne narzędzie w codziennej pracy inżynierów AVTOVAZ. Aktualnie KOMPAS-3D jest tam stosowany na 350 stanowiskach. Parametryczny program CAD KOMPAS-3D w najnowszej wersji (11.) jest dostępny także w języku polskim. Jego w pełni funkcjonalną, 30-dniową wersję testową można pobrać ze stron producenta. Na stronach polskiego dystrybutora dostępny jest też podręcznik użytkownika. Więcej informacji na ten temat można zasięgnąć w firmie Usługi Informatyczne SZANSA pod nr tel. (33) 488 89 39 lub adresem mailowym: biuro@kompas-3d.pl.

Strona www: www.kompas-3d.pl
Email: biuro@kompas-3d.pl
Autor: Gabriela Ciszyńska-Matuszek (red. ŁS)
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.