Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 19.03.2010 00:59 | brak komentarzy

Translator od nPower

Należąca do IntegrityWare firma nPower Software poinformowała o wydaniu nowej wtyczki współpracującej z oprogramowaniem 3ds Max i 3ds Max Design oferowanym przez Autodesk
Rozwiązanie nosi nazwę Power Translators Universal i - jak nietrudno się domyślić - zapewnia możliwość wymiany danych pomiędzy środowiskami Autodesku a innymi popularnymi aplikacjami CAD. Na liście importowanych formatów znajdują się dane Pro/Engineer, CATIA, SolidWorks, SolidEdge, Unigraphics, Rhino, JT, Parasolid, STEP, IGES, oraz SAT. Program radzi sobie z obsługą zarówno części, jak i złożeń. PTU to rozszerzenie popularnej wtyczki do Maksa o nazwie Power Translators, zapewniającej podobne możliwości importowania plików dla potrzeb wizualizacji, animacji i renderowania modeli CAD. Przewagą nowego narzędzia nPower Software nad poprzednim rozwiązaniem jest uproszczenie i automatyzacja procesu wykorzystania pluginu, a także uniknięcie konieczności stosowania pośrednich formatów i związanej z tym potencjalnej utraty jakości danych. Wtyczka została także wyposażona w funkcje do czyszczenia uzyskanych siatek, a jej działanie zoptymalizowano pod kątem stosowania do dużych zbiorów danych, z jakimi często ma się do czynienia w przypadku modeli i złożeń CAD. Power Translators Universal nie należy do rozwiązań szczególnie tanich, bowiem w internetowym sklepie nPower Software za licencję wtyczki trzeba zapłacić prawie 3000 dolarów. Kontaktując się z przedstawicielem producenta, można też zdobyć bezpłatną 30-dniową wersję próbną narzędzia.

Strona www: http://www.npowersoftware.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl