Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 22.03.2010 18:04 | brak komentarzy

Jest KitoxToolset 7

Litewska spółka In-aXis poinformowała na należącej do niej stronie kitoX.com o udostępnieniu siódmej wersji rozwiązania KitoxToolset. Dodatek współpracuje ze środowiskami AutoCAD i Bricscad
Jego kolejne wydanie otrzymało nowy system translacyjny, dzięki któremu uproszczony został sposób opracowywania lokalnych wersji językowych rozwiązania, choć jak do tej pory dostępne są jedynie angielska, litewska i rosyjska edycja. Zmieniono ponadto narzędzia do zarządzania licencjami oraz tworzenia menu, co umożliwia zamawianie i pozostawianie na ekranie jedynie tych pasków, które są użytkownikowi naprawdę potrzebne. Możliwe jest również korzystanie z różnych okresów licencjonowania, wynoszących od 30 do 720 dni. Rozwiązanie współpracuje z oprogramowaniem Bricscad począwszy od wersji 9 Classic oraz środowiskiem AutoCAD od wersji 2000. Co ciekawe, dla obydwu platform korzysta się z tego samego instalatora. Na stronach producenta można znaleźć próbną wersję programu, a za licencję 720-dniową aż do końca kwietnia można zapłacić w promocji zaledwie 19 euro (czyli tyle, ile normalnie kosztuje licencja 30-dniowa i o 40 euro taniej niż zwykle).

Strona www: kitoX.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl