Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 23.03.2010 01:16 | brak komentarzy

Kto pobierał Fusion?

Na prowadzonym przez Scotta Sheparda "laboratoryjnym" blogu It's Alive in the Lab pojawiło się podsumowanie pobrań Inventor Fusion Technology Preview z 18 krajów, w których udostępniono aplikację
Nikogo z pewnością nie dziwi fakt, że najwięcej (33%) pobrań miało miejsce z terenu Stanów Zjednoczonych, dużym zainteresowaniem program cieszył się też jednak w Niemczech (13%), Wielkiej Brytanii (10%), Brazylii i Włoszech (po 5%). Mimo to treść wpisu koncentruje się raczej wokół tematu Luksemburga, z którego pobrań odnotowano najmniej (mniej niż 1%), a artykuł ma niemal humorystyczny charakter. Nas jednak znacznie bardziej zainteresowała inna kwestia. Nietrudno zauważyć, że w zestawieniu nie pojawiła się Polska, bo wśród 18 "szczęśliwych" krajów nie pojawił się akurat nasz, podobnie zresztą jak i inne państwa regionu, choć na liście figuruje na przykład Singapur i Republika Południowej Afryki. Cóż, widać nadal daleko nam do tych potęg i chyba nieprędko będziemy mieli okazję wypróbować najnowsze rozwiązania technologiczne firmy. A szkoda. Nieco bardziej zorientowani w technologiach sieciowych z pewnością zawsze znajdą sposób, żeby obejść to ograniczenie, miło byłoby jednak, gdybyśmy nie musieli sięgać do takich metod i mogli po prostu ściągnąć program w pełni legalnie. Miejmy jednak nadzieję, że z czasem polityka firmy ulegnie zmianie. A póki co na pocieszenie pozostaje nam lektura opinii na temat rozwiązania pojawiających się na blogach i forach różnych użytkowników, którzy mieli okazję wypróbować Inventor Fusion Technology Preview.

Strona www: http://labs.blogs.com/its_alive_in_the_lab/2010/03/inventor-fusion-technology-preview-.html
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl