Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 24.03.2010 14:16 | brak komentarzy

Nowe TurboCAD-y

IMSI/Design poinformowało o wydaniu nowych wersji swoich flagowych programów. Edycji oznaczonej numerem 17 doczekały się TurboCAD Pro oraz TurboCAD Pro Platinum
"TurboCAD jest teraz turbodoładowany", jak stwierdził Bob Mayer, jeden z szefów firmy, komentując funkcje i rozszerzenia wdrożone w "siedemnastce", a przede wszystkim to, że program wykorzystuje w najnowszej wersji możliwości przetwarzania oferowane przez nowoczesne układy graficzne. Poprawki nie ograniczają się jednak wyłącznie do tego, bowiem ulepszono także system zarządzania warstwami, uproszczono interfejs użytkownika, zwiększono stabilność działania aplikacji, a także zmniejszono konieczność definiowania ustawień, dostarczając poprawione zestawy szablonów. Rozszerzenia dotyczą ponadto możliwości tworzenia dwuwymiarowej grafiki wektorowej na bazie modeli 3D oraz edycji samych obiektów trójwymiarowych. Nowych specjalizowanych narzędzi doczekali się też architekci i mechanicy, a program lepiej radzi sobie teraz ze współpracą z zewnętrznymi środowiskami, takimi jak AutoCAD i Google SketchUp. Zawdzięczamy to między innymi zapewnieniu obsługi formatu DWG 2010 oraz poprawieniu możliwości eksportu w formacie COLLADA (DAE) TurboCAD Pro 17 jest już dostępny w sieci sprzedaży firmy w cenie 1295 dolarów. Za edycję Platinum trzeba zapłacić o 200 dolarów więcej. Na pocieszenie jednak klienci, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na nabycie rozszerzonej wersji środowiska, otrzymają za darmo wartą 125 dolarów wtyczkę Drawing Compare.

Strona www: http://www.turbocad.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl