Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.04.2010 15:07 | brak komentarzy

TurboCAD Deluxe 17

IMSI/Design powiadomiło niedawno o wydaniu kolejnej wersji środowiska TurboCAD Deluxe. Program doczekał się już wersji 17, a w niej mnóstwa nowych możliwości i rozszerzeń
Do najważniejszych należą nowe narzędzie filtrowania warstw, dzięki któremu można sprawnie zarządzać dużymi i skomplikowanymi rysunkami i które jest kompatybilne z formatem DWG, możliwość korzystania z indeksów i tabeli kolorów, poprawione funkcje szablonów rysunkowych, rozbudowane możliwości zarządzania tekstem, poprawione funkcje zarządzania warstwami, ulepszone narzędzia do tworzenia i edycji ścian oraz obsługa funkcji zarządzania elementami rysunków. Dodano także możliwość korzystania z danych DWG i DXF zapisanych w formacie AutoCAD 2010 i poprawiono filtry odpowiedzialne za eksportowanie plików SKP pakietu Google SketchUp oraz importowanie danych EPS. TurboCAD Deluxe 17 jest już dostępny w cenie 130 dolarów. Dodatkowe informacje na temat rozwiązania można znaleźć na stronach producenta.

Strona www: http://www.imsidesign.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.