Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 17.03.2010 00:00 | brak komentarzy

RhinoNest 2.0 w promocji

Na stronach firmy Literka pojawiła się informacja o ofercie na zakup najnowszej wersji wtyczki RhinoNest rozszerzającej możliwości środowiska Rhino. Promocja potrwa jeszcze miesiąc
Wydane w połowie stycznia RhinoNest 2.0 to narzędzie zapewniające możliwość automatycznej optymalizacji położenia i orientacji (rozkładu) obiektów w Rhino. Funkcja ta jest szczególnie przydatna przy wytwarzaniu obiektów z wielu warstw, przekrojów lub plastrów. Dodatek znajduje zastosowanie w takich branżach jak: architektura, projektowanie mebli, elementów z blach i części szklanych, frezowanie, projektowanie kadłubów łodzi oraz banerów reklamowych. Cena promocyjna wynosząca 2380 zł netto, czyli obniżona o 400 zł w stosunku do wyjściowej, będzie obowiązywać do 15 kwietnia bieżącego roku. Więcej szczegółów na temat aplikacji można znaleźć na stronach jej polskiego dystrybutora.

Strona www: http://www.literka.com.pl/rhinonest.php
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl