Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 12.03.2010 12:28 | brak komentarzy

Seminarium Siemensa

8 kwietnia w Warszawie odbędzie się seminarium pod hasłem "Jak poprawić wydajność produkcji? Symulacja w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i maszynowym"
Celem spotkania jest zaprezentowanie kadrze zarządzającej (głównie odpowiedzialnej za produkcję, lecz nie tylko) sposobów poprawienia wydajności zakładu przy wykorzystaniu technik symulacji. Mowa będzie o tym, jak można zoptymalizować przepływ materiałów, wykorzystanie zasobów oraz procesy logistyczne na wszystkich poziomach planowania, od globalnych sieci zakładów produkcyjnych, poprzez lokalne obiekty, aż do pojedynczych linii. Wszystko to zostanie zaprezentowane na konkretnych przykładach z wybranych gałęzi przemysłu. W seminarium wezmą udział nie tylko specjaliści należący do kadry organizatora, ale również klienci przedsiębiorstwa, a wśród nich: - Stephan Roemberg z firmy Comau, który przedstawi przebieg wdrożenia Plant Simulation, - dr Jens Koenig z Miebach Consulting, który omówi zagadnienie "cross-docking" - przeładunku bez magazynowania, - Matthias Heinicke z Siemens PLM Software, który omówi zastosowanie Plant Simulation w przemyśle lotniczym, a także współpracę rozwiązania z oprogramowaniem Teamcenter. Więcej informacji na temat imprezy (w tym jej szczegółowy plan) można znaleźć na stronie, której adres publikujemy poniżej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

Strona www: http://www.plm.automation.siemens.com/pl_pl/about_us/events_webinars/PlantSimulation2010.cfm
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl