Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 12.03.2010 02:02 | brak komentarzy

Nowy moduł farb

Firma CAD Projekt K&A poinformowała o wydaniu modułu farb Tikkurila Colours współpracującego z oprogramowaniem należącym do oferty przedsiębiorstwa
Rozwiązanie umożliwia użytkownikom programów CAD Decor, CAD Kuchnie i CAD Wnętrza dokonywanie wyboru farb i innych powłok do krycia wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni projektowanego pomieszczenia spośród oferty produktów firmy Tikkurila. Do tej pory oprogramowanie oferowane przez CAD Projekt K&A pozwalało użytkownikom na korzystanie z baz producentów mebli, AGD i armatury, wyposażenia wnętrz, podłóg i płytek ceramicznych. Wybór produktów z oferty Tikkurila możliwy będzie na każdym etapie pracy z projektem w trybie wizualizacji. Do dyspozycji użytkowników będą między innymi różne rodzaje podkładów, emalii, farb oraz lakierów. Selekcja kolorów i materiałów, najbardziej odpowiadających specyfice projektowanego wnętrza, będzie możliwa na kilka sposobów, np. poprzez wybór z karty kolorów, podanie kodu z próbnika lub wskazanie żądanego produktu. Wybrane farby będzie można nanosić bezpośrednio na dowolne płaszczyzny i obiekty w projekcie przy użyciu prostej metody 'przeciągnij-upuść', a także zapisywać w osobistej Palecie Użytkownika w celu ponownego wykorzystania. Dla każdego produktu dostępny będzie szczegółowy opis techniczny do pobrania pod postacią pliku PDF z oficjalnej strony producenta. Program będzie również generował raport, w którym znajdą się wszystkie dane niezbędne do opracowania zamówienia dla producenta. Nowy moduł farb jest już dostępny do pobrania poprzez aktualizator internetowy dla klientów z aktualnym pakietem serwisowym. Więcej informacji, w tym instrukcję obsługi modułu Tikkurila Colours oraz krótki film prezentujący jego możliwości, można znaleźć na stronie producenta.

Strona www: www.cadprojekt.com.pl
Email: kamila.grzeskowiak@cadprojekt.com.pl
Autor: CADprojekt (red. ŁS)
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.