Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.03.2010 01:01 | brak komentarzy

Standaryzacja PLM

Pod koniec bieżącego miesiąca w angielskim Oxfordzie odbędą się dwudniowe warsztaty poświęcone standardom, przyszłości i kierunkom rozwoju oprogramowania PLM
Global PLM Standards Workshop ma zgromadzić przedstawicieli organizacji standaryzacyjnych, użytkowników korporacyjnych, konsultantów i naukowców z Europy, USA i krajów półkuli południowej, którzy zastanawiać się będą nad wytyczeniem spójnej ścieżki rozwoju rozwiązań PLM i opracowaniem branżowych standardów mających na celu uproszczenie i przyspieszenie tworzenia tego typu programów. Jedną z takich propozycji jest ośmiowarstwowy model PLM, którego zadaniem będzie ustanowienie standardowej struktury umożliwiającej zarządzanie implementacjami PLM. Spotkanie przeznaczona jest raczej dla twórców rozwiązań PLM, a nie ich użytkowników, jednak efekty warsztatów i konsekwencje podjętych tam decyzji z pewnością będą miały wpływ na nowe trendy na tym rynku i - co za tym idzie - przyszłość narzędzi, z których na co dzień będą korzystali również "zwykli" inżynierowie. Spotkanie Global PLM Standards Workshop odbędzie się w dniach 24 i 25 marca bieżącego roku.

Strona www: http://www.plmig.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl