Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 11.03.2010 07:53 | brak komentarzy

Coś dla Inventora

Na technologicznym blogu firmy Autodesk pojawiła się informacja na temat udostępnienia wstępnej wersji narzędzia do rozpoznawania właściwości w oprogramowaniu Inventor
Feature Recognition for Inventor to rozwiązanie, które pojawi się w nowej, opracowywanej właśnie wersji programu, czyli w aplikacji Inventor 2011. Można go używać do konwertowania bryłowych modeli 3D zapisanych w neutralnych formatach CAD, takich jak STEP, SAT czy IGES, do postaci pełnoprawnych modeli środowiska Autodesk Inventor. Mapowanie właściwości może być za jego pomocą przeprowadzane - w zależności od potrzeb - w sposób automatyczny lub interaktywny. Rozwiązanie będzie można pobrać ze stron firmy w wersjach 32- i 64-bitowej, a na razie udostępniono tam materiały wideo przedstawiające możliwości narzędzia. Będzie ono współpracować ze spodziewanym w najbliższym czasie Inventorem 2011.

Strona www: http://labs.blogs.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl