Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.03.2010 01:01 | brak komentarzy

Ostatnia szansa

Z dniem jutrzejszym Autodesk wprowadza w życie nową politykę cenową dotyczącą aktualizacji oferowanego przez firmę oprogramowania. Oznacza to, że jeszcze tylko dziś można "uaktualnić się" na starych zasadach
Do tej pory cena aktualizacji była zależna od numeru posiadanej wersji aplikacji, co oznaczało w praktyce wyższe koszty uaktualnienia w przypadku starszej edycji programu. Do dzisiaj można zaktualizować w ten sposób posiadane licencje 2007, 2008 i 2009. Od jutra cena ta ma być stała, a więc będzie wynosiła dla trzech ostatnich wersji tyle samo - połowę ceny zakupu nowej licencji najnowszego wydania aplikacji. Pamiętać też należy, że z dniem tym na zasłużoną emeryturę odchodzą produkty Autodesk wchodzące w skład rodziny 2007, co oznacza, że nie będzie już można liczyć na wsparcie techniczne firmy ani też wydawanie kolejnych łat i poprawek do programów z tej serii. Więcej informacji na temat nowych zasad aktualizacji oprogramowania Autodesk można znaleźć pod podanym niżej adresem.

Strona www: www.autodesk.com/upgrade
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.