Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 22.04.2010 11:36 | brak komentarzy

KeyShot ze SpaceClaim

Całkiem niedawno pisaliśmy o integracji renderera KeyShot z oprogramowaniem Alibre, a już doszły nas podobne informacje na podobnych ruchów dotyczących rozwiązań firmy SpaceClaim
Celem tych posunięć jest udostępnienie interesujących i prostych w użyciu możliwości tworzenia fotorealistycznych wizualizacji inżynierom korzystającym z oprogramowania do bezpośredniego modelowania 3D i tworzenia koncepcyjnych projektów należącego do oferty firmy. Integracja jest wynikiem współpracy SpaceClaim z przedsiębiorstwem Luxion. Z funkcji aplikacji KeyShot mogą korzystać posiadacze oprogramowania SpaceClaim w wersji 2009+ SP2, która została właśnie udostępniona przez producenta. Dokładne informacje o programach można znaleźć na stronach obydwu firm.

Strona www: http://www.spaceclaim.com
Autor: ŁS
Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.