Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Kursy
Inventor 4

Inventor4 - kurs podstawowy

Podczas tworzenia lekcji z Inventora założyłem, że użytkownik ma podstawy pracy z jakimkolwiek innym programem CAD w zakresie projektowania płaskiego -- nie jest to jednak bezwzględnie konieczne acz ułatwi zrozumienie niektórych zwrotów. Praca z programem jest prosta i intuicyjna jednak rozpoczęcie projektu oraz drobne niuanse podczas jego dalszego tworzenia mogą niepotrzebnie wydłużyć czas powstawania produktu oraz wdrożenia się w program.

Lekcje zostaną podzielone na kilka części pogrupowanych tematycznie, co ułatwi odszukanie interesującego nas tematu. Pragnę zachęcić do nauki tego programu ponieważ jak wieść gminna niesie to po prostu przyszłość w projektowaniu a ponadto znajomość tak zaawansowanego narzędzia na pewno zacznie już niedługo przynosić korzyści również materialne.

Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl
Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl