Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Kursy
CATIA V5

CATIA V5. Modelowanie - kurs podstawowy

Rynek projektowy stale się rozwija z tego też powodu firmy produkujące oprogramowanie stale wypuszczają na rynek nowy software, który ma zaspokajać rosnące zapotrzebowanie projektantów. Wiele firm projektowych zaczyna również dostrzegać potęgę drogich aplikacji dostępnych na rynku i inwestuje w nie oraz w specjalistów potrafiących projektować w tych systemach.
Pragnę Państwa zaprosić na udział w kursie internetowym obsługi jednego z czołowych pakietów oprogramowania używanego głównie w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym o nazwie CATIA V5. Kurs ten będzie obejmował podstawy modelowania w tym programie. Pokażę w jaki sposób korzystać z szerokiego wachlarza narzędzi projektowych, pokaże w jaki sposób łatwo wykonać na pozór skomplikowane, a w innych programach wręcz niewykonalne zadania projektowe.
Zapraszam więc do lektury i zachęcam do nauki programu CATIA V5 ponieważ jak już wspominałem należy on do czołówki narzędzi używanych przez biura projektowe na całym świecie.

Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl