Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Kursy
DCL

DCL - okna dialogowe dla zaawansowanych

Cały kurs, który napisałem, był tworzony od "zera", tak aby wraz z kolejnymi lekcjami wzrastał ich stopień trudności. Rozwiązań, które tu umieściłem, nie spotkacie Państwo w żadnym programie na rynku. Co więcej, część przykładów powstała tylko i wyłącznie na użytek tego kursu. Na pytanie o zasadność nauki programowania z wykorzystaniem okien dialogowych odpowiedź jest prosta. DCL będzie funkcjonował tak długo, jak długo w AutoCAD-zie utrzymywana będzie możliwość pisania programów w języku AutoLisp. Co do przyszłości języka DCL, niech za odpowiedź posłuży Państwu ten odnośnik do strony www: http://www.objectdcl.com.

Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 29.40
kup na helion.pl