Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Digitizery SUMMASKETCH   III
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Hardware
SummaSketch III jest produktem wyróżnionym nagrodami za najlepiej sprzedawany digitizer. Prestiż ten zawdzięcza temu, że potrafi sprostać wszystkim wymaganiom stawianym sprzętowi do szybkiej i dokładnej digitalizacji, rysunku technicznego, projektowania i grafiki. SummaSketch III jest kompatybilny z ponad 400 programami - najlepiej wspierany tablet na świecie. SummaSketch III i SummaSketch III Professional posiadają zoptymalizowany, ergonomiczny, kształt pozwala na wygodna prace użytkownika bez zmęczenia. Przezroczysta nakładka umożliwia wygodne i bezpieczne przytrzymywanie digitalizowanych rysunków. Do wyboru: piórko, 4 lub 16 przyciskowy kursor, pozwala wybrać najlepsza dla użytkownika konfiguracje, w zależności od jego potrzeb. Tablety SummaSketch dzięki swej dużej dokładności i czułości pozwalają na pozwala na bezproblemowa digitalizacje nawet przez grube materiały. Standardowe wyposażenie to tablet, do wyboru: piórko lub kursor, sterowniki i programy narzędziowe, kable i złącza, instrukcje użytkownika.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.