Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ScanBright
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Hardware
ScanBright jest mobilnym zintegrowanym systemem pomiaru obiektów trójwymiarowych. Urządzenie to nie tylko umożliwia pomiar, ale również pozwala na zaawansowaną edycję danych pomiarowych bez konieczności dodatkowych inwestycji w specjalizowane oprogramowanie czy sprzęt komputerowy. Stanowi optymalne rozwiązanie dla inżynierów i osób zajmujących się grafiką komputerową, poszukujących urządzenia, które umożliwi im sprawne przejście całej ścieżki od rzeczywistego obiektu do jego cyfrowej reprezentacji na dowolnej platformie CAD/CAM lub w programie grafiki komputerowej. OPIS SYSTEMU Urządzenie składa się z trzech modułów, z których każdy konfigurowany jest pod konkretne zamówienie klienta: Skaner3D - służy do bezkontaktowego pomiaru bezwzględnych współrzędnych obiektów trójwymiarowych (x,y,z) oraz pozyskania informacji o teksturze obiektu (R,G,B). Mesh3D - oprogramowanie sterujące pracą Skanera3D, umożliwiające dalszą obróbkę danych i eksport do innych programów (TXT, IGES, STL, DXF, VRML + tekstura) Stacja robocza - w pełni uniezależniająca użytkownika przy pomiarach (w opcji również w wersji przenośnej) ScanBright sprzedawany jest w dwóch wersjach: standardowej dedykowanej do zastosowań grafiki komputerowej, wzornictwa przemysłowego i wizualizacji oraz wersji Proffesional do zastosowań inżynierskich i archiwizacyjnych. Zalety Systemu ScanBright: • Szybki polowy pomiar obiektu (do 5 mln punktów w 10 sek.) • Niezawodność pracy • Specjalne rozwiązania konstrukcyjne tłumiące szkodliwy wpływ drgań • Zintegrowany system awaryjnego podtrzymania zasilania • Mobilność sprzętu - jednoosobowa obsługa • Zintegrowane oprogramowanie do edycji danych • Kompleksowe rozwiązanie sprzętowo-software’owe nie wymagające dalszych dodatkowych inwestycji • Formaty eksportu TXT, DXF, IGES, STL, VRML, OBJ + tekstura Skaner 3D Standard już od 79 900 zł !!! W celu zapoznania się z dokładną ofertą produktową naszej firmy, zapraszamy na naszą stronę internetową www.skaner3d.pl
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.