Korzystamy z cookies, więcej informacji »
SPI Sheetmetal AutoCAD
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Oprogramowanie nakładkowe dla AutoCAD-a, intensywnie wspomagające projektowanie części i zespołów z blach. Zawiera szereg funkcji wspomagających modelowanie, takich jak odgięcia, narożniki, reliefy. Zawiera bibliotekę narzędzi do wykonywania przetłoczeń i wykrojów. Efektem pracy jest płaski rysunek rozwinięcia modelu. Program informuje o niektórych błędach modelowania, np. nakładające się fragmenty blachy w rozwinięciu, zbyt mały promiń gięcia czy za mała odległość otworu lub przetłoczenia od krawędzi gięcia. Program generuje automatyczne wymiarowanie rozwinięcia i tablicę gięcia. Rozwinięcie może być opracowane do wycięcia z użyciem oprogramowania NC Polaris (nakładka dla AutoCAD-a), lub wysłane do innego programu CAM w formacie DXF. Przeznaczenie: biura konstrukcyjne, których głównym zajęciem jest projektowanie części z blach, lub stanowi to duży procent zadań biura i które w swojej pracy wykorzystują program AutoCAD
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
APLIKOM Sp. z o.o. Łódź łódzkie
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.