Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ARKEY 2.65
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Obiektowo zorientowany system CAD do zastosowań architektoniczno-budowlanych. Zapewnia nie tylko wsparcie dla pracy koncepcyjnej (modelowanie 3D) i wizualizacji, lecz oferuje także bardzo wydajne narzędzia do sporządzania płaskiej dokumentacji technicznej (proj. budowlany, detale architektoniczne i konstrukcyjne). Szeroko rozpowszechniony w krajach Beneluxu. Nagroda CADMASTERS 97 za najlepszy projekt techniczny i prezentację statyczną. Spolszczony, wyposażony w polską bibliotekę architektoniczną. W Polsce dostępny od 3 lat, używany przez architektów, konstruktorów i projektantów wnętrz.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl