Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ZW3D 2012
Producent:
ZWSoft
Data dodania:
04.12.2012
Typ:
Software

Oprogramowanie ZW3D jest niedrogim, zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po produkcje.

Program wspierany jest przez wbudowany system nauki Show-n-Tell™, w możliwość wymiany danych, pozwalającą na sprawne użycie i udostępnianie projektów z zewnątrz, w hybrydowe modelowanie z unikalnym jądrem Overdrive™, narzędzia do projektowania form i matryc, bibliotekę części PartSolution™ oraz inteligentną i adaptacyjną obróbkę CNC od 2 do 5 osi płynnych.

ZW3D obsługuje wiele branż, między innymi: produkty konsumenckie, przemysł samochodowy, projektowanie maszyn, formy odlewnicze i matryce, przemysł medyczny, obróbkę CNC i wiele innych.

Oprogramowanie występuje w kilku konfiguracjach:

  • ZW3D Standard - Wszechstronne możliwości importu i eksprtu, bezpośrednia edycja, hybrydowe modelowanie 3D, wbudowane tutoriale Show-n-Tell™, dokumentacja 2D, moduł złożeń, projektowanie elemntów blaszanych oraz wbudowana biblioteka części - PartSolutions™.
  • ZW3D Professional - Zawiera funkcjonalności wersji Standard + specjalny moduł ułatwiający projektowanie form wtryskowych, oraz moduł inżynierii odwrotnej.
  • ZW3D Premium - Wersja Professional wzbogacona o zintegrowany i rozbudowany moduł CAM pozwalający na obróbkę w 2 i 3 osiach.
  • ZW3D obróbka 2 osi - Wyposażony został w funkcjonalności umożliwiające: toczenie i frezowanie w 2 osiach. Zawiera również podstawowe sprawności wersji Standard pozwalające na szybkie projektowanie i modyfikacje istniejących modeli.
  • ZW3D obróbka 3 osi - Zawiera funkcjonalności umożliwiające:   2 i 3 - osiową obróbkę powierzchni, jak również inteligentne strategie obróbki 3D. Wyposażony został w podstawowe narzędzia systemu CAD.
  • Obróbka 4 i 5 osi - Dodatek do wersji Premium oraz Obróbka 3 osi pozwalajacy na obróbkę w 4 i 5 osiach płynnych.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.