Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ArCADia-ARCHITEKTURA
Producent:
ArCADiasoft
Data dodania:
29.06.2011
Typ:
Software

ArCADia-ARCHITEKTURA to program CAD przeznaczony do tworzenia dokumentacji architektonicznej. Aplikacja jest częścią systemu ArCADia składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. Standardowo oferowana jest jako niezależny program, do działania którego konieczny jest moduł podstawowy ArCADia-START pełniący funkcję edytora graficznego. Połączenie dwóch narzędzi tj. ArCADia-START i ArCADia-ARCHITEKTURA daje narzędzie do tworzenia, rysowania i edycji dokumentacji, a pełna kompatybilność z innymi programami architektonicznymi pozwala na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z branżystami.

Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.