Korzystamy z cookies, więcej informacji »
AutoCAD 2007
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Uaktualnione środowisko projektowania koncepcyjnego sprawia, że tworzenie i edycja brył i powierzchni oraz manipulowanie nimi jest proste i intuicyjne. Ponieważ wszystkie te narzędzia są dostępne w jednym miejscu, przekształcanie pomysłów w projekty staje się naprawdę łatwe. Dzięki udoskonalonym narzędziom nawigacyjnym projektanci mogą bezpośrednio manipulować modelami podczas ich tworzenia i edytowania, co znacznie usprawnia pracę z projektem. Na każdym etapie cyklu projektowego program AutoCAD 2007 umożliwia wizualizację projektu za pomocą zaawansowanych narzędzi, takich jak animacje i realistyczne renderowanie. Nowe narzędzia do tworzenia animacji pozwalają unaocznić ewentualne błędy na wczesnym etapie powstawania projektu — zanim ich usunięcie stanie się problemem. Na każdym etapie cyklu projektowego program AutoCAD 2007 umożliwia wizualizację projektu za pomocą zaawansowanych narzędzi, takich jak animacje i realistyczne renderowanie. Nowe narzędzia do tworzenia animacji pozwalają unaocznić ewentualne błędy na wczesnym etapie powstawania projektu — zanim ich usunięcie stanie się problemem. AutoCAD 2007 oferuje jeszcze bardziej zaawansowane narzędzia do udostępniania danych, na przykład możliwość eksportowania plików DWG do starszych wersji formatu DWG, a także możliwość eksportowania i importowania plików DWF™ z uwagami i znacznikami, a jednocześnie ułatwia importowanie plików DWF i pracę z nimi jako „podkładkami” rysunków. Program AutoCAD 2007 umożliwia także publikowanie plików rysunków w formacie Adobe® PDF.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
AutoR Warszawa mazowieckie
PROCAD S.A. Gdańsk nieznane
Mcad Engineering Kraków małopolskie
APLIKOM Sp. z o.o. Łódź łódzkie
ASPERO.pl Łódź łódzkie
Thesar-Pro Warszawa mazowieckie
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.