Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Autodesk Building Systems 2007
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Połącz wszystko – od projektu koncepcyjnego do dokumentacji wykonawczej. Zwiększ efektywność systemu pracy w środowisku AutoCAD. Podnieś produktywność, dokładność i koordynację z Autodesk Building Systems – opartym na programie AutoCAD rozwiązaniu do projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej instalacji mechanicznych, elektrycznych i wod-kan. Produktywność: Zwiększ efektywność redukując żmudne kreślenie Zredukuj czas kreślenia używając narzędzi opracowanych specjalnie dla inżynierów, projektantów i kreślarzy branż instalacyjnych. Zaadaptuj, łatwo dostosuj Autodesk Building Systems do istniejącego systemu pracy opartego na oprogramowaniu AutoCAD i elastycznie zaimplementuj tam gdzie może usprawnić proces projektowy. Użyj zaawansowanego systemu projektowania jednoliniowego i dwuliniowego i narzędzi do układu. Pracuj z znanym środowisku opartym o AutoCAD i łatwo wdrażaj nowe narzędzia projektowe w dogodnym tempie. Dokładność: Uprość proces projektowania redukując błędy Przejdź szybciej od projektu do dokumentacji dzięki automatycznemu tworzeniu dokumentacji wykonawczej za pomocą dedykowanych dla branży narzędzi opartych o AutoCAD. Zwiększ efektywność opracowywania projektu i tworzenia dokumentacji używając bibliotek elementów opartych o standardy przemysłowe. Używaj ponownie danych projektowych łącząc się z wiodącymi aplikacjami do analiz, kosztorysowania i produkcji. Koordynacja: Pracuj efektywnie w dużym zespole projektowym Ogranicz błędy koordynacji dokumentacji pomiędzy zespołami projektowymi różnych branż, architektami i konstruktorami w środowisku pracy opartym na oprogramowaniu AutoCAD. Zredukuj zapytania o informacje i kosztowne zmiany na placu budowy pracując z bardziej spójną dokumentacją wykonawczą. Współpracuj wykorzystując rzuty architektoniczne stworzone w dowolnym programie architektonicznym opartym o AutoCAD. Współdziel efekty pracy przy użyciu standardu przemysłowego – formatu plików DWG.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
PROCAD S.A. Gdańsk nieznane
APLIKOM Sp. z o.o. Łódź łódzkie
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl