Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Autodesk Building System 2006
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Autodesk® Building Systems zwiększa produktywność w prowadzeniu tras kanałów, rur, przewodów i kabli przy wykorzystaniu wybranego osprzętu. Oprogramowanie to automatycznie generuje widoki 3D, proponuje rozłożenie elementów, wstawia osprzęt, zarządza kątami za pomocą kompasu i przyciąganiem do odpowiednich istniejących już elementów. Nowe możliwości w projektowaniu, elastyczny w konfiguracji, duża baza częsci u symboli katalogowych. Szybko utworzysz schematy zarówno pionowe jak i poziome. Jeśli brak częci w katalogu możesz utworzyć swoje, oraz łatwo utworzyć dokumentację.Narzędzia do zarządzania rysunkami pozwalają na tworzenie projektu, zarządzanie poziomami i automatyczne tworzenie arkuszy wydruku z scentralizowanego środowiska projektowego.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
PROCAD S.A. Gdańsk nieznane
APLIKOM Sp. z o.o. Łódź łódzkie
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl