Korzystamy z cookies, więcej informacji »
DaxWare
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Rozwiązania Internetowe stają się przyszłością - również w dziedzinie inżynierii motoryzacyjnej. Wraz z rosnącą, coraz to większą potrzebą wymiany informacji - elektroniczna wymiana danych (EDI) oraz e-biznes stały się niezbędnymi narzędziami w szybkiej oraz wydatnej komunikacji pomiędzy partnerami. W przemyśle motoryzacyjnym EDI zagościła już na stałe, a transmisja danych odbywa się w oparciu o protokół ODETTE. DAX jest uniwersalnym narzędziem pozwalającym na komunikację pomiędzy wszystkimi dobrze znanymi formatami przesyłu informacji (jak: VDA, ODETTE, EDIFACT, XML, JIT, CAD/CAM) oraz protokołami (jak: OFTP, EFTP, TCP/IP). Wszystkie formaty różnych standardów obsługiwane przez system - stosowane w komunikacji z klientami, dostawcami, biurami konstrukcyjnymi i projektowymi, firmami logistycznymi itp. mogą być konwertowane do dowolnego formatu wewnętrznego lub umieszczane w wybranej przez klienta innej strukturze. DAXWARE jest pakietem oprogramowania służącym do wymiany danych CAD/CAM/CAE, dostosowanym do potrzeb konkretnego klienta, uzależnianym od jego określonych wymagań, warunków finansowych oraz zastosowanych rozwiązań telekomunikacyjnych - od prostej konfiguracji dla komputera klasy PC - po wielokanałowe systemy dla sieci Windows lub UNIX. DAXWARE obsługuje również ENX (European Network Exchange). Dzięki zastosowaniu protokołu transmisji danych OFTP/ENGDAT, przyjętego przez większość producentów motoryzacyjnych - DAXWARE znacznie skraca proces projektowania i rozwoju, zapewniając przy tym bezpieczeństwo przesyłanych danych. Samo przesyłanie danych staje się procesem przyjemnym, a dodatkowo bezpiecznym i szybkim.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl