Korzystamy z cookies, więcej informacji »
AutoCAD 2005
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
AutoCAD® 2005 wykorzystując zalety AutoCADa 2004 i zapoczątkowany przez niego nowy standard projektowy, dostarcza użytkownikom mierzalne korzyści takie jak o 52% mniejsze rozmiary plików i wzrost wydajności pracy do 70%. Wykorzystując natomiast zupełnie nowe cechy uwalnia od żmudnych zadań rysunkowych i pomaga efektywnie gospodarować zestawami rysunków. Dzięki AutoCAD i AutoCAD LT® można podążać za nowym standardem projektowania CAD - od tworzenia pojedynczych rysunków po zarządzanie całymi zestawami arkuszy rysunkowych i od współdzielenia danych projektowych po kreowanie bogatych graficznie prezentacji.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania… Poznań nieznane
AutoR Warszawa mazowieckie
APLIKOM Sp. z o.o. Łódź łódzkie
ASPERO.pl Łódź łódzkie
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.