Korzystamy z cookies, więcej informacji »
ArCon-Wizualna Architektura
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
ArCon jest oprogramowaniem wspomagającym projektowanie architektoniczne, za jego pomocą szybko i łatwo wprowadza i wizualizuje się wszystkie kreatywne pomysły poprzez wirtualne planowanie. Do obsługi nie potrzeba żadnej szczególnej wiedzy o programach typu CAD. Umieszcza się po prostu projektowane elementy konstrukcyjne, tj. ściany, okna, schody i dach na rzucie, a jednym przyciśnięciem myszy przechodzi się do trójwymiarowej przestrzeni. Umożliwia to kontrolę zarówno nad całym budynkiem jak i detalami konstrukcyjnymi. W przestrzennym widoku można także sprawdzić wartość estetyczną projektu, optymalne oświetlenie pomieszczeń realistycznymi źródłami światła i przy zdefiniowaniu położenia geograficznego, stworzyć fotorealistyczną wizualizację zewnętrza obiektu. Jest przy tym obojętne, czy tematem projektu jest domek jednorodzinny, duży kompleks biurowy czy wnętrze. Program w wersji standard kierowany jest do architektów wnętrz, developerów i producentów mebli, którzy otrzymują poprzez ArCon nie tylko wspaniałe narzędzie do planowania lecz również instrument prezentacji własnego asortymentu.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
DELTA SOFT CENTRUM SPRZEDAŻY OPROGRAMOWANIA… Warszawa nieznane
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl