Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Camline WinADC
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Camline WinADC zbiera wszystkie informacje o pracy maszyn. W momencie kiedy mamy pełne informacje o pracy i stanie naszego parku maszynowego możemy właściwie określić realne koszty produkcji czas pracy personelu, stopień wykorzystania maszyn. Straty powodowane przez długie przerwy w produkcji są łatwe do zauważenia i policzenia. Camline WinADC automatycznie zbiera informacje: o czasie pracy maszyn, czasach przestoju oraz błędach, które wystąpiły. Dzięki takiemu rozwiązaniu krótkie i często powtarzające się przerwy są łatwe do zauważenie i policzenia. Interfejs użytkownika w prosty i czytelny sposób prezentuje informacje o grupach maszyn, jak i o poszczególnych obrabiarkach. System ten jest niezbędnym narzędziem pomocnym w pracy managerów i dyrektorów produkcji, pozwala szybko odkryć i zlokalizować błędy w produkcji, zaplanować cykl produkcji tak, aby wszystkie dostępne maszyny były odpowiednio wykorzystane co pozwala zwiększyć efektywność maszyn. WinADC jest bazą wiedzy o pracy maszyn. Dzięki informacjom, które mogą być prezentowane w dowolny sposób np.: wykresy, zestawienia, raporty; posiadamy prawdziwą ocenę sytuacji w naszym zakładzie a co z tym się wiąże wiarygodną ocenę pracy personel. System w momencie zatrzymania (awarii) maszyny może wysłać wiadomość SMS lub fax do osoby odpowiedzialnej za produkcję lub do serwisu.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.