Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Camline WinCALIB
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
Zapewnienie wysokiej jakości urządzeń pomiarowych wymaga regularnego ich kalibrowania. Camline WinCALIB jest to łatwy sposób do wykonania kalibracji urządzeń pomiarowych. Kalibrowanie i zarządzanie danymi tradycyjnymi metodami jest niewygodne i często zawierają pomyłki. CAMLINE WinCALIB odtwarza historię kalibracji każdego urządzenia pomiarowego. Informacje te są automatycznie przywoływane przy każdej kolejnej inspekcji. W sposób graficzny pokazywane jest jak szybko zmienia się stan urządzeń pomiarowych pomiędzy kolejnymi kontrolami. To sprawia, że kalibracja jest łatwa i wydajna.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl