Korzystamy z cookies, więcej informacji »
AlphaCAM 2000
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
AlphaCAM 2000 jest oprogramowaniem przeznaczonym dla 2 do 5 osiowego frezowania i grawerowania oraz sterowania frezarek stosowanych w przemyśle meblarskim. AlphaCAM posiada specjalizowane moduły dla 2 do 4 osiowego wycinania drutowego, wypalania laserowego, wodnego, plazmowego i palnikowego oraz do sterowania pras CNC oraz do toczenia z uwzględnieniem osi C i Y. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta każdy z tych modułów podzielony jest na trzy kategorie a mianowicie: Basic - najtańsza a zarazem posiadająca najwięcej ograniczeń, bardziej zaawansowana Standard oraz opcji posiadającej wszystkie możliwe funkcje czyli Advanced. Wykaz szczegółowych możliwości/ograniczeń znajduje się w dołączonym załączniku. Dodatkowo AlphaCAM dostępny jest w dwóch wariantach: pierwszy przeznaczony tylko dla jednego typu układu sterowania drugi umożliwiający generowanie programów dla dowolnej ilości postprocesorów.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
CNS Solutions Warszawa nieznane
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.