Korzystamy z cookies, więcej informacji »
CINEMA 4D
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
CINEMA 4D pozwala na tworzenie wizualizacji złożonych scen i obiektów w czasie rzeczywistym przy użyciu metody Gouraud (model powierzchniowy, bez krawędzi z realistycznym oświetleniem). Dodatkową jego zaletą jest jednoczesne zminimalizowanie obciążenia pamięci komputera. Mechanizm użyty do renderingu w programie CINEMA 4D tworzy jednak fotorealistyczne obrazy w najkrótszym czasie. Raytracying adaptywny i algorytmy, w które został wyposażony program CINEMA 4D czynią z niego narzędzie o wiele szybsze od innych programów do wizualizacji. Szczególnie w profesjonalnych zastosowaniach, gdzie wymagane jest złożone sceny w wysokiej rozdzielczości (16000x16000) można wyraźnie sprawdzić zaletę prędkości programu. CINEMA 4D to zintegrowany pakiet do modelowania, animacji i renderingu. Oznacza to, iż wszystkie działania w animacji 3D mogą być wykonane przy użyciu tego samego programu. Program CINEMA 4D potrafi w sposób wyśmienity komunikować się z innymi pakietami oprogramowania. Dane zapisane w ponad 12 innych formatach mogą być dalej obrabiane przy użyciu CINEMA 4D.
Firmy oferujące ten produkt
  Nazwa firmy Miasto Województwo
IT Serwis Warszawa nieznane
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.