Korzystamy z cookies, więcej informacji »
M-Color PL - profesjonalne wydruki w programie AutoCAD
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
M-Color jest specjalizowanym programem do drukowania rysunków wykonanych przy pomocy programu AutoCAD i jego aplikacji, m.in. polecanych przez nas programów z serii Architeczka, speedikon, Rebis AutoPLANT, Geoteczka i wielu innych, pozwalającym uzyskać profesjonalne efekty graficzne oraz - co równie istotne - na stworzenie dokumentów w formacie PDF, bezpośrednio spod AutoCAD-a!. Dzięki temu, dokumenty, rysunki, szkice mogą zostać bezpiecznie przekazane dalej, bez obawy, że ktoś dokona w nich nieautoryzowanych zmian. Innym, bardzo ważnym powodem, dla którego format PDF (Adobe Acrobat Reader) jest doskonałym rozwiązaniem, jest możliwość przekazywania dokumentacji w formie elektronicznej odbiorcom, którzy nie mają dostępu do AutoCAD-a lub nawet nie muszą posiadać przeglądarki plików DWG. *CS Softdesk http://www.softdesk.pl/m-color
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 39.00 zł
Promocja: 23.40
kup na helion.pl
3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie
Jesse Harrington Au, Emily Gertz

Cena: 39.90 zł
Promocja: 23.94
kup na helion.pl
AutoCAD 2018 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 129.00 zł
Promocja: 77.40
kup na helion.pl