Korzystamy z cookies, więcej informacji »
DgDIALOG
Producent:
nieznany
Data dodania:
17.05.2010
Typ:
Software
DgDIALOG przechowuje dane zorientowane obiektowo nie tylko w trzech wymiarach, jakimi są X,Y oraz Z, lecz także w wymiarze czasu. Wszystkie zmiany zachodzące w projekcie są rejestrowane i w każdym momencie użytkownik ma możliwość przywrócenia stanu projektu na określoną datę. DgDIALOG działa w oparciu o specjalną strukturę danych, która umożliwia konstruowanie dowolnych obiektów złożonych z punktów i linii. Interakcja pomiędzy użytkownikiem i systemem jest zawsze zorientowana obiektowo. DgDIALOG współpracuje z programem OŚRODEK oraz EGB III umożliwiając łatwe wyszukiwanie działek i pobieranie pełnej informacji na temat wybranej działki z bazy EGB III.
Firmy oferujące ten produkt
Nic nie znaleziono
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl
AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 89.40
kup na helion.pl